Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Obecnie opcje takie jak bongo i fajki wodne kojarzą się raczej z ludźmi, którzy to sporo imprezują i raczej nie myślą o ustatkowaniu się. Taki panuje stereotyp i to w dość wielu społeczeństwach świata, ale prawda tkwi w tym, że ludzie palą tytoń i to niezależnie od wieku. Wielu z nas robi to tradycyjnie, czyli kupuje papierosy w sklepach lub sięga po tytoń paczkowany i samemu robi z takowego papierosy. Metody te są tymi najczęściej spotykanymi, ale z fajkami wodnymi jest rzecz jasna inaczej, bo pracownik biurowy, który robi sobie przerwy na papierosa nie może mieć fajki wodnej w biurku. Dlatego też jeśli już posiada takową, to używa jej we własnym domu lub mieszkaniu, czyli w taki sposób by niewielu mogło dostrzec to, że używają fajki wodnej lub bongo. Właśnie do tego typu zachowań zmuszają stereotypy krążące po wielu społeczeństwach, ale istnieją też kraje świata, w których to zapalenie fajki wodnej w miejscu publicznym jest odbierane jako coś w pełni normalnego.

Stylistyka.

Fajki wodne to także sprzęty do palenia, które są zróżnicowanymi w sensie stylistycznym, czyli one nie wyglądają tak jak szkło laboratoryjne. Najczęściej mają ten wygląd kojarzący się z barwnymi imprezami pełnymi dymu tytoniowego. W rzeczywistości często bywa tak, że osoba paląca fajkę wodną kupuje sobie model, który to jej się podoba i to za tę akceptowalną cenę, a pali takową wtedy gdy ogląda ulubione seriale na laptopie lub w telewizji. Wiele znaczy też i to, że czasami fajki wodne wyglądają tak jak ceramika dekoracyjna i w tym też tkwi plus takowych.

Prawda.

Fakt tkwi też i w tym, że obecnie fajki wodne da się zamawiać w sieci, czyli kupuje się takową w poniedziałek rano za pomocą smartfona, a na wskazany adres dociera we wtorek w okolicy godziny piętnastej lub dzień później. Jeśli zaś chodzi o palenie fajki wodnej, to do pewnego stopnia różni się ono od palenia typowego papierosa, ale we własnym domu można palić tytoń w sposób dowolny, bo dom to miejsce, w którym to czujemy się sobą i pozwalamy sobie na bardzo wiele, w tym na palenie fajki wodnej, którą to preferujemy.

Bonga

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl