Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Oferujemy owijki które są kluczowym elementem e-papierosów. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, a najważniejszym czynnikiem jest ich zdolność do skutecznego zawierania nikotyny i aromatów, a jednocześnie zapobieganie ich ucieczce i powodowaniu osadzania się dymu na ubraniach lub oddechu użytkowników. Opakowania Aroma King są specjalnie zaprojektowane do tego celu, ponieważ są to delikatne, ale cienkie kawałki bibuły, które mogą skutecznie pochłaniać zapachy, nie uwalniając ich do otoczenia. Produkty Wrap to ciekawa nowość w świecie papierosów. Mogą być mniej szkodliwe niż palenie papierosów, ale nadal uzależniają. Jeśli rozważasz ich użycie, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem.

Jednorazowe e-papierosy cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży. Produkty te są przeznaczone do jednorazowego użycia, a następnie do wyrzucenia. Mogą zawierać wysoki poziom nikotyny i innych chemikaliów, które mogą być niebezpieczne dla użytkownika i innych osób wokół nich.

E-papierosy mają różne kształty i rozmiary i mogą być używane z różnymi płynami, w tym roztworami nikotyny i innymi dodatkami. Firmy papierosowe odpowiedziały na obawy związane ze zdrowiem publicznym, opracowując e-papierosy, które nie zawierają tytoniu. Elektroniczne papierosy, znane również jako „vaping”, symulują odczucie i doświadczenie palenia poprzez odparowywanie nikotyny, glikolu propylenowego, gliceryny roślinnej i aromatów. Jednorazowy e-papieros jest dostępny w różnych smakach i mocach nikotyny, a większość modeli zawiera również wkład zawierający roztwór nikotyny i glikolu propylenowego (bezdymny substytut tytoniu), który użytkownik wdycha.

Oferujemy opakowania na e-papierosy, ułatwiają korzystanie z e-papierosów. Nasze chusty są wstępnie przycięte do odpowiedniej długości i zawierają jednorazową baterię, atomizer i ładowarkę. Klienci muszą tylko założyć owijkę, włożyć baterię i waporyzować. Nasze wrapy są jednorazowe, dzięki czemu klienci mogą łatwo zmienić smak lub poziom nikotyny, kiedy tylko zechcą.

E-Papierosy jednorazowe

W tej kategorii znajdziesz wszystkie produkty związane z papierosami, takie jak:

  • Bibułki;
  • Filtry;
  • Gilzy;
  • Młynki do tytoniu;
  • Nabijarki;
  • Zwijarki;
  • Wkłady papierosowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl