Opcje przeglądania
Producenci

Saszetki nikotynowe (znane również jako woreczki), są to woreczki wykonane z przepuszczalnych włókien wiskozowych, zawierają specjalną matrycę składającą się z wody i mikrokrystalicznej celulozy pochodzącej z włókien sosny. Do niej jest dołączona nikotyna o czystości farmakologicznej oraz dodatkowe smaki i aromaty. Woreczki nikotynowe są najnowszą alternatywą dla papierosów, e-papierosów oraz Snusu. Również jest aktualnie uznawana za najzdrowszy produkt ze wspomnianej czwórki (najzdrowszy ciągle nie oznacza stu procentowo zdrowego). Jego działanie w niczym nie różni się od innych wyrobów nikotynowych, umożliwiając bezproblemowe przejście na użytkowanie jej, a nawet ułatwienie rzucenia nałogu kompletnie.

Głównymi zaletami Saszetek jest, (oprócz ich małej szkodliwości) niewydobywanie się z nich dymu, co pozwala im nie pozostawiać po sobie zapachu tytoniu. Również to sprawia, iż są dyskretne i umożliwia ich zażycie niemal w każdym miejscu bez wyciągnięcia żadnych konsekwencji. Kolejnym pozytywnym aspektem jest brak wpływu na żółcenie zębów, dzięki brakowi tytoniu, nie będziesz musiał się obawiać zżółknięcia zębów spowodowanych nałogiem. Możesz wybrać jeden z dziesiątek dostępnych na rynku smaków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Są one zażywane do ustnie (trzymając go pomiędzy dziąsłem a górną wargą), co niweluje w jeszcze większym stopniu możliwość zachorowania na choroby układu oddechowego.

Woreczki

White Fox - Black Edition White Fox - Black Edition
Producent: GN Tobacco
Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
White Fox - Double Mint White Fox - Double Mint
Producent: GN Tobacco
Cena: 14,90 zł
szt.
zobacz więcej
White Fox - Peppered Mint White Fox - Peppered Mint
Producent: GN Tobacco
Cena: 9,90 zł
szt.
zobacz więcej
White Fox - Slims White Fox - Slims
Producent: GN Tobacco
Cena: 17,90 zł
szt.
zobacz więcej

Kupując produkty tej kategorii, zazwyczaj otrzymasz kilkanaście woreczków wraz z metalową puszką na przetrzymywanie ich oraz odrzucanie zużytych saszetek. Aktualnie jest to jeden z najlepiej rozwijających się wyrobów nikotynowych dostępnych na polskim rynku. Cały czas powstają nowe technologie, by zmniejszyć ich szkodliwość, oraz ciągle powstają nowe aromaty, które mogą spodobać się i tobie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl