Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

E-papierosy przyniosły rewolucję dla palaczy na wielu polach, przede wszystkim nie śmierdzą, więc umożliwiają palaczowi oddawanie się przyjemności palenia w pomieszczeniu, unikając przy tym przykrych zapachów zarówno otoczenia jak i siebie. E-Liquidy, popularnie nazywane olejkami, czyli płyn, którym uzupełniamy zbiorniki naszych e-papierosów mają szeroką game smaków, od klasycznych mentoli i tytoniowych, aż po wysublimowane mieszanki owocowe czy deserowe (serniki, ciastka itp).

Nie dochodzi również do procesu spalania, czyli najbardziej szkodliwej reakcji chemicznej w ukochanym papierosie, dzięki czemu nasze płuca mogą oddychać spokojniej. E-papierosy działają na zasadzie podgrzewania płynu przez system grzewczy, grzałkę, dzięki temu procesowi uwalnia się aerozol zawierający praktycznie samą parę wodną z nikotyną i oczywiście smakiem.

E-papierosy mają najróżniejsze kształty i funkcję, wszystko po to by spełniały wymagania każdego e-palacza. Dla początkujących polecane są tak zwane Peny, AIO (All in One) czy Pody, będące prostymi konstrukcjami, gdzie użytkownik nie musi martwić się o ustawianie odpowiedniej temperatury czy watów, gdyż wszystko za nas robi czip wbudowany w urządzenie. W przypadku niektórych podów palacz nie musi nawet martwić się o ubrudzenie się E-Liquidem, gdyż często jest on oferowany na zasadzie kartridży, będących zintegrowanym systemem atomizera, grzałki i olejku, takie rozwiązanie oferuje na przykład Vuse. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników producenci oferują tak zwane Mody, które oferują zaawansowaną kontrolę nad każdym aspektem działania urządzenia. Można o tym pomyśleć trochę tak jak o aucie o manualnej i automatycznej skrzyni biegów.

Za sprawą dyrektywy Unii Europejskiej z roku 2020 z rynku wycofano wszystkie smakowe papierosy, więc wielu palaczy, którzy do tej pory palili tylko mentolowe bądź inne smakowe, przerzuciło się na e-papierosy, które kuszą szeroką ofertą smaków i brakiem przykrego zapachu, nie wspominając o benefitach zdrowotnych wynikających z tej zmiany.

E-Papieros

W tej kategorii znajdziesz wszystkie produkty związane z papierosami, takie jak:

  • Bibułki;
  • Filtry;
  • Gilzy;
  • Młynki do tytoniu;
  • Nabijarki;
  • Zwijarki;
  • Wkłady papierosowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl