Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Obecnie na naszym rynku dostępnych jest kilkanaście odmian aromatów Vuse - począwszy od przypominających swym smakiem tradycyjny tytoń, a skończywszy na zdecydowanie mniej spodziewanych i oczywistych (jak choćby mango, wanilia czy… ogórek!). Nie mogło tutaj także zabraknąć mięty. W naszej ofercie znajdziecie najpopularniejsze z produkowanych przez Vuse aromatów. Wkłady występują w trzech odmianach, w zależności od mocy (ilości zawartej nikotyny): 6 mg/ml, 12 mg/ml oraz 18 mg/ml.

To, na jak długo wystarcza jeden wkład - zależy przede wszystkim od stylu palenia danej osoby. Ci, którzy potrzebują większych dawek nikotyny, będą rzecz jasna potrzebować częstszej wymiany wkładu.

Nikotyna, stosowana we wkładach Vuse jest ekstrahowana z tytoniu, a następnie oczyszczana. Wkłady produkowane są na terenie Stanów Zjednoczonych. Jak zgodnie twierdzą eksperci, podczas podgrzewania wkładów tytoniowych wydziela się mniej substancji toksycznych, gdyż nie dochodzi do spalania. Nie ma także duszącego i źle pachnącego dymu. Niektórzy posuwają się wręcz do stwierdzenia, że nie mamy tak naprawdę do czynienia ze zjawiskiem, jakim jest bierne palenie, podczas korzystania z e-papierosów w towarzystwie niepalących.

Producent bardzo mocno podkreśla, że nie warto używać nieoryginalnych wkładów – jest to ryzyko nie tylko zdrowotne (ze względu na brak atestów), ale też techniczne (urządzenie podgrzewające może ulec awarii).

Vuse istnieje od 2013 roku (pierwotnie pod marką Vype). Jest to pierwsza marka e-papierosów, jakie zostały wprowadzone na rynek w Wielkiej Brytanii przez uznaną firmę tytoniową. W naszym kraju urządzenia i akcesoria Vuse pojawiły się już dwa lata później - w 2015 roku. Vuse to nieodmiennie synonim innowacyjności (zespół inżynierów i designerów ciągle pracuje nad nowymi rozwiązaniami – nowe modele e-papierosów pojawiają się często), funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz doskonałego stylu. E-papierosy Vuse są zgrabne, eleganckie i niezawodne. Wkłady Vuse to wyrazisty i pełny smak, który cieszy długo.

W tej kategorii znajdziesz wszystkie produkty związane z papierosami, takie jak:

  • Bibułki;
  • Filtry;
  • Gilzy;
  • Młynki do tytoniu;
  • Nabijarki;
  • Zwijarki;
  • Wkłady papierosowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl