Opcje przeglądania
Producenci

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują urządzenia przeznaczone do podgrzewania tytoniu. Urządzenie takie podgrzewa tytoń zamiast go spalać, dlatego może być świetną alternatywą dla palaczy. Podgrzewacze tytoniowe działają poprzez umieszczanie w ich wnętrzu odpowiednich wkładów, które wypełnione są prawdziwym tytoniem. Umieszcza się je w specjalnej komorze grzewczej, w której zostają poddane działaniu wysokiej temperatury. Ten sposób palenia odbywa się bez udziału ognia, co oznacza brak popiołu oraz zapachu dymu papierosowego. Rozwiązanie takie jest korzystne nie tylko dla samego palacza, ale także osób w jego otoczeniu. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń do podgrzewania tytoniu, a co za tym idzie nowe firmy oferują wkłady, które są przeznaczone do takiego rodzaju spalania. W ofercie naszego sklepu znajdziecie produkty wiodących marek takich jak: Neo, Vuse, Logic czy Heets. Oferujemy bardzo szeroki wybór wkładów tytoniowych. Znajdziecie u Nas wkłady klasyczne zbliżone do tradycyjnego zapachu oraz smaku tytoniu, a także wkłady smakowe.

20 maja 2020 roku zniknęły ze sprzedaży papierosy smakowe, w tym papierosy mentolowe oraz takie z mentolową kapsułką.
Komisja Europejska stoi na stanowisku, że papierosy powinny mieć smak tylko i wyłącznie tytoniu, jednak nie wszyscy palacze są zadowoleni z takiego rozwiązania. Wkłady tytoniowe pozwalają na aromatyzowanie ich lub umieszczenie kapsułki smakowej w filtrze, dlatego dla tych z Was, którzy cenią sobie smak mentolowego tytoniu będą one prawdziwym wybawieniem. Poza tradycyjnymi oraz mentolowymi wkładami, posiadamy w ofercie także wkłady o ciekawych owocowych smakach, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wkłady pojawiają się w coraz większej ilości sklepów, jednak nie są jeszcze tak ogólnodostępne jak tradycyjne papierosy. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, poza sprzedażą pojedynczych paczek prowadzimy także sprzedaż pakietów, które wystarczą na dłuższy czas. Szeroki wybór produktów sprawi, że każdy nawet najbardziej wybredny palacz znajdzie u Nas wkłady, które go usatysfakcjonują.

Wkłady papierosowe

W tej kategorii znajdziesz wszystkie produkty związane z papierosami, takie jak:

  • Bibułki;
  • Filtry;
  • Gilzy;
  • Młynki do tytoniu;
  • Nabijarki;
  • Zwijarki;
  • Wkłady papierosowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl