Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

 Fajka wodna została wynaleziona w Chinach i znana była od VIII wieku. W XVIII wyprodukowano ją również w Europie. Pierwsze fajki wodne były bardzo duże. Mogło się na nich palić nawet kilka osób naraz. Praktycznie każda fajka miała swój unikalny kształt, a także posiadała dodatkowe przybory do palenia, takie jak podkowy lub specjalne świeczniki. Fajka wodna sprawdza się świetnie na imprezach. Przy shishy można wspólnie spędzić czas oraz zrelaksować się ze znajomymi. Jest świetna z tego względu że może korzystać z niej w kilka osób. 

Budowa i zastosowanie shishy, fajki wodnej

Shisha, czy też fajka wodna, to naczynia, które służą do palenia tytoniu. Składa się ona z pojemnika na wodę, który służy jako filtr dymu oraz płyty, na której rozkłada się tytoń. Do tego wszystkiego potrzebne jest jeszcze rurka przez którą wdycha się parę wodną, która powstaje w wyniku rozpuszczenia ziół w wodzie. Shisha jest używana głównie do palenia tytoniu lub niektórych innych suszy roślinnych. Wspomniane już pojemnik na wodę pełni tu jednak znacznie więcej funkcji niż tylko filtr dymu. Przede wszystkim dzięki niemu fajka wodna może mieć także specyficzny smak. Z fajki wodnej korzysta się poprzez umieszczenie jej w ustach, po czym zaciągnięcie do niej powietrza. Powietrze przepływa przez górną część, mieszając się z dymem z tytoniu lub innych ziół. Następnie przechodzi ono przez wodę, co spowalnia jego drogę i pozwala na pochłonięcie substancji smolistych i toksycznych, które powstały podczas palenia tytoniu. Dzięki temu fajka wodna ma o wiele mniejszy negatywny wpływ na organizm niż papierosy czy klasyczna fajka. Jej budowa składa się z następujących części: nożny, ustnik, cięgno, cylinderek, glazura. 

 

Shishe i akcesoria

Sklep trafikanord.pl 

Sklep trafikanord.pl to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach shishy. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości fajki wodne, akcesoria shishe oraz szeroki wybór wkładów smakowych. Zapraszamy - największy wybór fajek wodnych, kompletne zestawy, ustniki, gliniane sitka i nie tylko.  Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Dbamy o to aby każdy klient był zadowolony z zakupu dokonanego w naszym sklepie. Dokonaj zakupu na naszym sklepie, a sam się przekonasz. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl