Producenci
Czym są saszetki nikotynowe?
Czym są saszetki nikotynowe?

Saszetki nikotynowe miały już swój początek w XX wieku,w Skandynawii, gdzie do dzisiaj są bardzo popularnym substytutem dla papierosa.

Czym jest woreczek nikotynowy?

Saszetka figuruje w wielu określeniach w społeczeństwie. Począwszy od popularnego słowa snus pochodzącego ze Skandynawii, kończywszy na potocznym "woreczku nikotynowym". Saszetka jest niewielkiej wielkości, mniej więcej gumy do żucia. W środku znajduje się nikotyna z dodatkami smakowymi, takimi jak aromaty i substancje słodzące. Całość jest z zewnątrz wykonana z mikrokrystalicznej celulozy, pochodzącej z włókien sosny, która nie barwi zębów.

Jak korzystać z saszetek?

Korzystanie z saszetek jest proste i dyskretne. Wystarczy wsadzić woreczek pomiędzy wargę a dziąsło. Ciepło wydzielane przez ślinę sprawi, że nikotyna i aromat, w zależności od mocy i smaku zacznie się uwalniać z woreczka.

Dla kogo są przeznaczone saszetki?

Woreczki są również świetną alternatywą dla tych, którzy chcą ograniczyć lub rzucić palenie. Stosowanie słabszych saszetek przyczyni się do ograniczenia przyjmowanej nikotyny do organizmu. Warto też wspomnieć, że woreczki nie szkodzą zdrowiu tak, jak papierosy zwykłe czy też elektroniczne.

Praktyczne zastosowanie woreczków

Ponadto, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych używek, saszetki można zastosować w każdym miejscu, więc nie trzeba się martwić tym, że przyniesie to brak akceptacji wśród społeczeństwa.

Podsumowanie

Saszetki sprawdzają się na wielu płaszczyznach. Pierwszym faktem jest to, że osoby z głodem nikotynowym mogą je zażywać w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie palenie jest niedozwolone. Po drugie, pomagają rzucić palenie tym, którzy mają z tym problem a nie chcą zażywać inwazyjnych tabletek, często prowadzących do

powrotu do palenia po krótkim czasie. Trzecim, ważnym aspektem jest to, że woreczki, w porównaniu do papierosów wychodzą dużo taniej w przypadku zaspokojenia głodu nikotynowego.

Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby oraz preferencje smakowe naszych klientów, posiadamy szeroką gamę saszetek, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość.

Oferte naszych woreczków nikotynowych możesz sprawdzić tutaj: https://trafikanord.pl/pl/c/Woreczki/24

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja Brandstyle.pl
Sklep internetowy Shoper.pl